دستگاه سی ان سی CNC واترجت- برش با آب

جهت اخذ مشاوره، اطلاع از قیمت و خرید دستگاه با کارشناسان ما در تماس باشید

05132493794-8 09120270521

دستگاه واترجت ، برشکاری بر روی مواد گوناگون مانند انواع کاشی ها ، شیشه ، سرامیک و فلزاتی چون آهن ،مس ،آلمینیوم و …، اساس کار این دستگاه بدین صورت است که : یک پمپ پرقدرت ، فشار آب را بسیار بالا می برد . آب پر فشار از نازل بسیار باریکی در قسمت برشکاری خارج می شود ، ھمزمان مقداری ماده ساینده نیز با آب مخلوط شده و از نازل خارج میگردد . آب پر فشار بعنوان حامل ماده ساینده ، آن را با سرعت زیاد به طرف قطعه در حال برش حمل می کند ، و در واقع سرعت زیاد ماده ساینده ، باعث سایش و در نھایت برش قطعه کار میگردد. این نوع دستگاھھا با توجه به حجم برشکاری و متریال آن در مدلھای مختلف ساخته می شود:

  1. مدل آبگون: این مدل دستگاه برش CNC واترجت پاسخی بسیار پیشرفته به تمامی نیازھای برشکاری است .در این مدل به دیلیل استفاده از نرم افزار فوق پیشرفته برای چیدمان طرح هم امکان کاهش ضایعات به طور چشم گیری فراهم شده و هم امکان تعویض سریع طرح را دارا میباشد.
  2. مدل آسمان: دستگاه های واترجت دستگاه های با مزیت های بسیار هستند که در ایران کمتر شناخته شده اند. واترجت ها بر خلاف دستگاه های لیزر, امکان برش مواد انعکاسی مثل فلزات را دارند. ضمنا آن ها می توانند مواد حساس در مقابل حرارت را نیز برش دهند. دستگاه های واترجت خواص ماده را تغییر نمی دهند و بر خلاف دستگاه های لیزر, منطقه حرارت دیده در قطعه ایجاد نمی کنند.
  3. مدل آبتین: این مدل واترجت به جهت بهینه سازی انجام شده در طراحی دستگاه ، بصورت بازویی ساخته شده است و قابلیتهای منحصر به فردی دارد .

روش انتقال نیرو و دقت دستگاه با توجه به سفارش ، قابل تغییر به دنده شانه می باشد. در این حالت دقت دستگاه به 0.3mm  کاهش خواهد یافت.

محصولات واترجت

واترجت cnc
مدل آبگون (واترجت دو موتوره)
واترجت
مدل آسمان (واتر جت دو موتوره)
واترجت
مدل آبتین (تک موتوره-بازویی)