با سلام و تبریک اعیاد شعبانیه

مشتریان و همکاران گرامی

با توجه به فروش بالای و تنوع محصولات دستگاه های CNC فرز سنگ و چوب و جهت رفاه حال شما عزیزان فروش ویژه انواع تیغ فرزهای CNC سنگ و چوب و ابزارهای CNC (مهره اسپیندل ، آچار ER ، کلت ، فشنگی) با نام تجاری کات بیت آغاز گردید.

آشنایی با مجموعه کات بیت

مجموعه کات بیت با توجه به نیاز صنعت از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تامین تیغ ها و لوازم مصرفی دستگاه های cnc شروع کرد.

این مجموعه  همیشه تلاش میکند بهترین کیفیت کالاها را  برای صنعتگران عزیز تامین نماید.

در سال 96 برای گسترس بازار هدف و سهولت خرید  و پیگیری برای مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین و آپلیکیشن موبایل نمودیم. تا مصرف کنندگان بتوانند بدون واسطه و با قیمتی مناسب به محصولات ما دست پیدا کنند.

صاحب امتیاز و  مدیریت مجموعه جناب مهندس  امیر خبازیان می باشد که با تحقیقات علمی و میدانی خود همیشه در جهت تامین کالای با کیفیت و مناسب ترین قیمت برای صنعت گران ایران عزیز از بازارهای جهانی قدم بر میدارد.

کلیه فعالیت های این مجموعه در سه ضمینه تیغه های مصرفی فرز ها و اورفرزهای  چوب و سنگ و فلزات می باشد. که هرکدام دارای مختصات خاص خود میباشد.

این مجموعه با استفاده از امکانات موجود ارزان ترین و سریعترین روش های ارسال محصولات را به مشتریان عزیز در سراسر ایران ارائه میکند.

جهت بازدید از محصولات و قیمت ها به سایت www.cutbit.ir مراجعه فرمایید.

و یا اپلیکیشن خرید مستقیم را از سایت کات بیت دانلود کنید.