دستگاه برش CNC هواگاز – پلاسما

یکی از قدیمی‌ترین و کاراترین روش‌های برش فلزات، برشکاری حرارتی به کمک اکسی اسیتیلن است . در این روش شعله داغ بوسیله مخلوط شدن گاز (معمولا بوتان یا استیلن ) با اکسیژن بوجود می‌آید که باعث ذوب شدن آهن تا دمای ذوب و در نهایت برش آن می شود.  هواگاز قادر به برش ضخامت‌های 10 تا 300 میلیمتر فولاد می‌باشد که میتوان گفت به صرفه ترین نوع برشکاری است.

با نصب تورچ‌های برش هواگاز بر روی ماشین آلات CNC  و با استفاده از قابلیت طراحی در رایانه دستگاه ، امکان برشکاری انواع اشکال موردنظر و پیچیده بوجود آمده است.
دستگاه‌های CNC قابلیت نصب چندین نازل را دارا می‌باشند،که امکان برشکاری همزمان و در نتیجه  افزایش سرعت تولید را به دنبال دارد. مشعل‌های استفاده شده در دستگاه دارای کیفیت بسیار بالای برش می باشند.بالابرها مجهز به سیستم جرقه زن هستندکه توسط کامپیوتر نیز فرمان می پذیرند.

همچنین در این دستگاه‌ها قابلیت نصب مشعل پلاسما نیز تعبیه شده است. در حالت کلی  می توان دستگاه CNC برش فلزات را یک دستگاه دو منظوره تلقی نمود که در آن هم امکان کار با هوا گاز و هم کار با پلاسما وجود دارد.

دستگاه های CNC (سی ان سی) هواگاز و برش پلاسما برنا ابزار با دارا بودن ساختار ساده و نرم افزار کاملا فارسی تعمیر و نگه داری آسانی دارد و در واقع یادگیری و تنظیم آن نیز برای کارگر غیر ماهر نیز آسان می باشد.

 برای دیدن انواع دستگاه های سی ان سی هواگاز و برش پلاسما میتوانید به سایت فروشگاهی برنا ابزار مراجعه نمایید.

بر روی کادر زیر کلیک کنید: 

 دستگاه برش راسته بری-رشته بری

دستگاه‌های برش راسته‌بر هواگاز (هوابرش) و راسته بر پلاسما و رشته بری، بهترین روش برای برش ورق‌های آهن به صورت تسمه ای می باشد. استفاده بسیار آسان و سرعت بالا، سبب گردیده است این دستگاه ها در صنعت سازه بسیار کاربردی بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای گیوتین باشند. مدل های متنوعی از راسته بر در شرکت برنا ابزار توس تولید می شود.برای دیدن انواع دستگاه های سی ان سی هواگاز و برش پلاسما میتوانید به سایت فروشگاهی برنا ابزار مراجعه نمایید.

بر روی کادر زیر کلیک کنید: