ماشین آلات CNC فرزچوب ( منبت):

دستگاه های CNC جزو پرکاربرد ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های صنعتی به شمار میروند،که در اکثر کار ها مورد استفاده قرار میگیرند اما با توجه به توجه مردم در امر منبت چوب و مصنوعات چوبی دستگاه های CNC چوب در سال های اخیر در شمار پر فروش ها قرار گرفته است.

این دستگاه ها قابلیت منبتکاری  دو بعدی و سه بعدی را دارا میباشند و بر روی انواع چوب ، مصنوعات چوبی ،تفلون ،آرتان و انواع مواد نرم قابل استفاده می باشند.

اما دقت به چند نکته مهم خالی از لطف نیست…..

کلیت دستگاه های cnc با یکدیگر یکسان هستند ولی از چند جهت می توان بین آن ها تفاوت قایل شد:

1.سایز

2.قدرت موتور

3.تعداد محور

4.موتورهای اسپیندل دستگاه ها (هواخنک و یا اب خنک و برند موتورها)

5.استفاده از موتورهای AC و یا استپر

و….

امکان سفارشی سازی در محصولات ما از مهمترین مزایای تولیدات است.

1-دستگاه CNC سه محور منبت چوب (مدل کسری):

این دستگاه و کار با آن بسیار آسان است. در ابتدا بایستی نقشه منبت مورد نظر توسط نرم افزار طراحی سه بعدی طراحی شود، سپس این نقشه می بایست توسط نرم افزار های واسط مانند PowerMille یا Mastercam تبدیل به GCode گردد.

دارای سه محور

 

 

 فرز چوب تخت و روتاری نگاره یک دستگاه کاملا حرفه ای دو منظوره جهت تولید با تیراژ بالا در کارگاههای چوب و بخصوص تولید مبلمان استیل و کلاسیک می باشد.

 

 

دستگاههای فرز چوب جهت انجام منبت کاری بر روی فرآورده های چوبی ، بکار می روند . این نوع عملیات می تواند برای کارهای تک منظوره و یا کارهایی که به صورت انبوه تولید میگردند ، استفاده شود .

 

 

این دستگاه ماشینی پیشرفته با قابلیت عملیات مستقل توسط دو کاربر میباشد ،(طراحی دو نقشه متفاوت همزمان)

 

 

محصول جدید برنا ابزار دستگاه CNC برشکاری mdf خام با سرعت و دقت بالا

 

 

 بسیاری از کارهای منبت کاری برروی سطوح گرد انجام می گیرد. بعنوان مثال پایه های مبل و صندلی، مجسمه های تمام قد و ستونهای تزئینی و بسیاری از اقلام دکوری از این جمله اند.

 

امروزه زمان و نیروی کار و کاهش هزینه در محصولات تولیدی حرف اول را میزند با گسترش تقاضا استفاده از دستگاه های CNC معقول ترین راهکار می باشد.