دستگاه برش سی ان سی CNC هواگاز و پلاسما

جهت اخذ مشاوره، اطلاع از قیمت و خرید دستگاه با کارشناسان ما در تماس باشید

05132493794-8 09120270521

دستگاه‌های برش CNC (سی ان سی)، امکان برشکاری دقیق با روش هوا گاز (هوابرش) و پلاسما را دارند. کنترلر CNC (سی ان سی) و نرم افزار تمام فارسی این دستگاه‌ها، امکان برشکاری دقیق، سریع و آسان پیچیده ترین اشکال را به آسانی و بدون نیاز به آموزش های سنگین برای اپراتور امکان پذیر می کند.

سی ان سی برش هواگاز و پلاسما
مدل کاوش (دو طرف موتور)
سی ان سی کیان
مدل کیان (یک طرف موتور)
سی ان سی برش پلاسما
مدل کوشا (مجهز به راسته بر دو موتوره)
سی ان سی برش پلاسما
مدل کارن (مجهز به راسته بر یک موتوره)
سی ان سی برش پلاسما
مدل کیانا (همراه با میز کاوربندی)
سی ان سی برش هواگاز و پلاسما
مدل کیمیا (کاوربندی بدون میز)
سی ان سی برش پلاسما
مدل کیهان(مجهز به دریل)
سی ان سی کاوش لوله بر
مدل کاوش لوله بر
سی ان سی برش لوله و برش قوطی
مدل لوله بر - قوطی بر
راسته بر هواگاز
مدل ارس (هواگاز راسته بر)
راسته بر
مدل اروند (هواگاز ضخیم بر)
راسته بر ضخیم بر
مدل الوند (هواگاز ضخیم بر)
راسته بر
مدل البرز (هواگاز راسته بر)
راسته بر عرضی بر
مدل آراد (هواگاز ضخیم بر)

مدل کاوش 

در مدل کاوش،شاسی ، موتور و گیربکس هایی بسیار قوی همراه با صندلی امکان حمل اپراتور تعبیه شده است. همچنین در ریل اصلی این مدل، دو موتور کشنده در دوطرف قرار دارد که دقت دستگاه را بسیار بالا می برد درنتیجه برش CNC مدل کاوش برای برشکاری هواگاز (هوا برش) و برش پلاسما در شرایطی که نیاز به دقت بالا وجود دارد و عملیات برشکاری باید به صورت پیوسته و دائمی انجام شود، بسیار کاربردی می باشد.

 

مدل کیان

در این دستگاه که یکی از پر فروش ترین مدل های CNC برناابزارست ،قابلیت کار با سیستم هواگاز و پلاسما وجود دارد. نرم افزار بسیار پیشرفته این دستگاه که بصورت کاملا فارسی نیز طراحی شده قابلیتهای منحصر بفردی به مدل کیان داده است. سیستم حرکتی دستگاه با یک موتور انجام می‌شود ، بطوریکه یک طرف دروازه بر روی ریل و طرف دیگر بر روی موتور قرار دارد.

مدل کارن

دردستگاه سی ان سی مدل کارن ، 6 مشعل راسته‌بر در جلو و 1 مشعل CNC در قسمت پشت بر روی دروازه نصب شده اند که با یک موتور حرکتی در طول دستگاه جابجا می‌شوند. بنابراین قابلیت های دو دستگاه راسته بر و CNC در یک دستگاه جمع شده است.در نتیجه علاوه بر هزینه کمتر ، فضای کمتری نیز اشغال میکند.

مدل کوشا

دستگاه برش CNC مدل کوشا یک دستگاه دو منظوره است و شامل یک دستگاه برش CNC (با ابعاد و تعداد هد با انتخاب شما ) و یک دستگاه راسته بر می باشد. همین امر باعث شده است که این دستگاه در صنایع ساخت سازه و سوله بسیار کاربردی باشد.

مدل کیمیا

در این دستگاه که مخصوص برشکاری پلاسما میباشد به شکل بسیار کامل و دقیق کاور بندی شده است. زیرا برشکاری پلاسما بسیار آلوده بوده و ذرات معلق زیادی را در هوا منتشر می کند.
سرعت دستگاه بسیار زیاد می باشد و استفاده از دو موتور در طرفین دستگاه حرکت سریع بدون لرز و دقیق را تضمین می کند.

این دستگاه علاوه بر امکان برشکاری به روش هواگاز و پلاسما ، امکان سوراخکاری نیز دارد. برروی بالابر این دستگاه، یک دریل نصب گردیده است که قابلیت سوراخکاری و یا نشان گذاری تا مته 10 میلیمتر را داراست.

مدل لوله بر-قوطی بر

دستگاه برش CNC لوله‌بر برای برشکاری هواگاز (هوابرش) و برش پلاسما در شرایطی که نیاز به دقت بالا وجود دارد و عملیات برشکاری باید به صورت پیوسته و دائمی انجام شود، بسیار کاربردی می باشد.