دستگاه سی ان سی CNC فرز، حجاری و مدلسازی سنگ

جهت اخذ مشاوره، اطلاع از قیمت و خرید دستگاه با کارشناسان ما در تماس باشید

05132493794-8 09120270521

 

همانطور که در بخش دستگاه های CNC حجاری و برش سنگ گفته شد، در سری CNC های حجاری شما قادر خواهید بود هر نوع طرح و اشکال پیچیده را که به وسیله کامپیوتر طراحی شده بر روی انواع سنگ ها و فلزات به صورت دو بعدی و یا سه بعدی حجاری کنید.

CNC حجاری سنگ : دستگاههای حجاری سنگ جهت انجام کنده کاری ، بر روی فرآورده های سنگی ، بکار می روند . این نوع عملیات می‌تواند برای کارهای تک منظوره و یا کارهایی که به صورت انبوه تولید می گردندبه صورت دو بعدی و یا سه بعدی، استفاده شود.

سی ان سی سنگ
سی ان سی cnc فرز سنگ مدل ناهید
سی ان سی سنگ
سی ان سی فرز سنگ 5 محوره دیسکی
سی ان سی سنگ
سی ان سی سنگ 5محوره مدل نسترن- مجسمه سازی- سر ستون

CNC ابزار زنی دودیسکی: دستگاه دو دیسک جهت ابزار زنی و تولید نرده های چهار وجهی (صراحی) ابزاری شناخته شده در بازار فرآوری سنگ می باشد.دستگاه دودیسک برناابزار مزیتهای قابل توجهی نسبت به نمونه های مشابه در بازار دارد. برخلاف اکثر دستگاه‌های موجود این دستگاه نیاز به الگوندارد و کاربربه آسانی میتواند طرحهای مورد نظر خود را بصورت نقشه به دستگاه بدهد .بدلیل استفاده از تکنولوژی سروو موتور بجای موتورهای القایی معمولی این ماشین از دقت و کیفیت بالاتری برخوردار است.

سی ان سی سنگ
CNC فرز سنگ دو دیسکی مدل نیلفام
سی ان سی سنگ
CNC فرز سنگ دو دیسکی مدل نیلفام
سی ان سی سنگ
CNC فرز سنگ دو دیسکی مدل نیلگون
CNC فرز سنگ دو دیسکی مدل نیلگون

CNC سنگ 6 محور: این دستگاه که یکی از پیشرفته ترین ماشین آلات فرآوری مواد در دنیاست به شما امکان تولید طیف مختلفی ازقطعات را خواهد داد.دستگاه علاوه بر کار بصورت تخت و روتاری و انجام تمام کارهای یک دستگاه سه محور و روتاری به شما امکانات فوق العاده ای برای نمایش و اجرای طرحهای خلاقانه و جدید خواهد داد و با امکان نصب دیسک بر روی دستگاه عملا شما چند دستگاه در یک دستگاه داشته بصورتیکه تقریباهیچ محدودیتی در اجرای ایده های خود نخواهید داشت.

سی ان سی سنگ مخصوص سر ستون تخت و روتاری مدل نوید

CNC حجاری سنگ ایستا: این دستگاه به صورت ایستاده ساخته شده است ، که میتواند حداقل 3 محور و حداکثر 6 محور داشته باشد. با استفاده از دستگاه CNC حجاری سنگ ایستا میتوان از سنگ هایی با ابعاد و تناژ بالا مجسمه های زیبایی چون انسان ،حیوانات ، سرستون های بزرگ تراشید. علاوه بر کاهش فضای جایگیری دستگاه امکان طراحی ریزه کاری ها در مجسمه نیز فراهم شده است.