دستگاه برش هوا گاز راسته بری-رشته بری

برش NC  راسته بری-رشته بری

دستگاه های برش راسته بر هواگاز (هوا برش) و راسته بر پلاسما و رشته بری، بهترین روش برای برش ورق های آهن به صورت تسمه ای می باشد. استفاده بسیار آسان و سرعت بالا، باعث شده این دستگاه ها در صنعت سازه و ساخت سوله بسیار کاربردی بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای گیوتین باشند. مدل های متنوعی از راسته بر در شرکت برنا ابزار توس تولید می شود.

مدل ارس :

دستگاه راسته بر بهترین روش برای برشکاری ورقهای آهن بصورت تسمه می باشد . این دستگاه برای استفاده در صنعت ساخت سازه بسیار کاربردی است و جایگزین بسیار مناسبی برای گیوتین میباشد.

مدل الوند :

مدل الوند در واقع نوعی راسته بر خاص است که برای برش ورقهای ضخیم و اسلبها به کار می رود . اسلبها به جهت وضعیت خاصی که در هنگام تولید دارند ، دارای فشردگی کافی نیستند و معمولا خلل و فرجهایی در لابه لای آنها وجود دارد.

مدل اروند :

دستگاه راسته بر- عرض بر، محصولی است پر کاربرد که علاوه بر امکان راسته بری قابلیت برش در عرض ورق را نیز دارا می باشد. این محصول در صنعت ساخت سازه و ماشین سازی برای بررش ورقهای چهار گوش که گونیا بودن قطعات اهمیت دارد، بسیار کاربردی است.

مدل البرز :

البرز راسته بر دو طرف موتور است
که موتور های استپر موتور دارد. انتقال نیرو در همه محور ها دنده شانه است .ریل عرضی lmguide  است و ریل طولی ۴ پهلو ماشین کاری شده میباشد.

مدل آراد :

دستگاه مدل آراد همچون مدل البرز می باشد، محصولی است پر کاربرد که علاوه بر امکان راسته بری قابلیت برش در عرض ورق را نیز دارا می باشد.