دستگاه برش CNC سی ان سی هواگاز و پلاسما

دستگاه های برش CNC سی ان سی، امکان برشکاری دقیق با روش هوا گاز (هوابرش) و پلاسما را دارند. کنترلر CNC سی ان سی و نرم افزار تمام فارسی این دستگاه ها، امکان برشکاری دقیق، سریع و آسان پیچیده ترین اشکال را به آسانی و بدون نیاز به آموزش های سنگین برای اپراتور امکان پذیر می کند.

مدل کاوش :

در این مدل برش CNC،شاسی ، موتور و گیربکس های بسیار قوی  و با داشتن صندلی امکان حمل اپراتور را دارا میباشد. همچنین در ریل اصلی این مدل، دو موتور کشنده در دوطرف قرار دارد که دقت دستگاه را بسیار بالا می برد درنتیجه برش CNC مدل کاوش برای برشکاری هواگاز (هوا برش) و برش پلاسما در شرایطی که نیاز به دقت بالا وجود دارد و عملیات برشکاری باید به صورت پیوسته و دائمی انجام شود، بسیار کاربردی می باشد. همچنین در این دستگاه امکان اضافه نمودن دریل جهت سوراخکاری ورق نیز فراهم شده است.

مدل کیان:

در این دستگاه که یکی از پر فروش ترین مدل های CNC برناابزارست ،قابلیت کار با سیستم هواگاز و پلاسما را دارد . نرم افزار بسیار پیشرفته این دستگاه که بصورت کاملا فارسی نیز طراحی شده قابلیتهای منحصر بفردی به مدل کیان داده است …


مدل کارن :

دراین دستگاه ، مشعل راسته بری در جلو و مشعل CNC در قسمت پشت بصورت چسپیده به یکدیگر حرکت می کنند . بنابراین قابلیت های دو دستگاه راسته بر و CNC در یک دستگاه جمع شده است.در نتیجه علاوه بر هزینه کمتر ، فضای کمتری نیز اشغال میکند.

مدل کوشا :

دستگاه برش CNC مدل کوشا یک دستگاه دو منظوره است و شامل یک دستگاه برش CNC (با ابعاد و تعداد هد با انتخاب شما ) و یک دستگاه راسته بر می باشد. همین امر باعث شده است که این دستگاه در صنایع ساخت سازه و سوله بسیار کاربردی باشد.


مدل کیمیا :

در این دستگاه که مخصوص برشکاری پلاسما میباشد به شکل بسیار کامل و دقیق کاور بندی شده است. زیرا برشکاری پلاسما بسیار آلوده بوده و ذرات معلق زیادی را در هوا منتشر می کند.
سرعت دستگاه بسیار زیاد می باشد و استفاده از دو موتور در طرفین دستگاه حرکت سریع بدون لرز و دقیق را تضمین می کند.

مدل کیوان :

یکی از مزایای رقابتی هر محصول ، قیمت تمام شده پایین می باشد .گاهی سرمایه گذاری سنگین برای خرید ماشین آلات با توجه به کارایی آن برای مجموعه تولید ، امکان پذیر نیست .

مدل کیهان :

این دستگاه علاوه بر امکان برشکاری به روش هواگاز و پلاسما ، امکان سوراخکاری نیز دارد. برروی بالابر این دستگاه، یک دریل نصب گردیده است که قابلیت سوراخکاری و یا نشان گذاری تا مته 10 میلیمتر را داراست.


مدل لوله بر
برش CNC لوله بری برای برشکاری هواگاز (هوابرش) و برش پلاسما در شرایطی که نیاز به دقت بالا وجود دارد و عملیات برشکاری باید به صورت پیوسته و دائمی انجام شود، بسیار کاربردی می باشد.