درباره ما

شرکت برنا ابزار توس :

 

شرکت برنا ابزار در سال 76 با توجه به نیاز کشور و به منظور طراحی و ساخت سیستمهای اتوماسیون صنعتی تاسیس گردید. با تلاش مستمر و بهره گیری از نیروهای متخصص جوان و تحصیلکرده دانشگاهی پس از زمان کوتاهی توانست اولین سری دستگاههای برش CNC سی ان سی را تولید نماید. که علاوه بر تامین زنجیره تولید در کشور و رفع نیاز کشور به واردات این سری دستگاه ها، صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای را برای کشور عزیزمان به ارمغان آوریم.

هم اینک مفتخریم که اعلام داریم بزرگترین شرکت در تولید همه ی انواع دستگاه های CNC برای همه صنوف هستیم.

برنا ابزار توس با علم به نیاز کشور و در راستای خدمت رسانی به صنعت، اقدام به تولید دستگاه های صنعتی متنوعی نموده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

برنا ابزار توس به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین آلات برش CNC در فضایی به متراژ 7000 متر مربع فضای کارگاهی و 510 متر مربع فضای اداری مشغول خدمت گذاری به صنعتگران عزیز ایران سربلند است. دفتر مرکزی فروش و خدمات پس از فروش  برنا ابزار در تهران (مهندس خبازیان ) مسئولیت فروش و  خدمات پشتیبانی تولید ات را به مطلوبترین صورت ممکن تضمین می نمایند.

 

مهندسان، متخصصان و پرسنل برنا ابزار توس امیدوارند که تولیداتشان علاوه بر رضایت مشتریان مشکل پسند کشورمان بعنوان یک محصول ایرانی سربلندی ایران عزیر را بدنبال داشته باشد و از طرفی جایگاهی شایسته در بین کشورهای همسایه به عنوان برندی معتبر در زمینه ساخت انواع ماشین آلات CNC بوجود آورد. دریافت 2 گواهینامه بین الملی نشان دهنده کیفیت بالای محصولات تولیدی ما درمقیاس جهانی است و راه را در زمینه صادرات دستگاههای این شرکت باز نموده است. امیدوارم با پشتوانه سال ها تجربه و بهره گیری از دانش نوین بتوانیم در بازارهای بین المللی نیز حضوری شایسته داشته باشیم چرا که …

به اعتقاد مدیران برنا ابزار توس

” جاده کیفیت را پایانی نیست “